10 листопада 2022

Мовознавчий батл «Українська мова – наша суперсила!»

9 листопада ми щороку відзначаємо День української писемності та мови, який було затверджено  Указом Президента України від 6 листопада 1997 року. У цю дату вшановують і честь українського літописця Нестора — послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова.

 З нагоди свята у Нововолинському ліцеї №1 відбувся мовознавчий батл  «Українська мова – наша суперсила!», який провела бібліографиня Олександра Удод. Захід організовано завідувачкою Нововолинською центральною міською бібліотекою Залужною В. Я., асистентка - бібліотекарка Ляшук М. І. 


Учні 9-А та 9-Б класів тлумачили фразеологізми та намагалися якнайшвидше промовити скоромовки, грали в «зіпсований телефон» та наввипередки давали відповіді на хитромудрі питання. За участь у батлі команди отримали призи: настільну гру та комікси. Було весело та цікаво. Вкотре всі переконались, що наша мова - найпрекрасніша й наймилозвучніша в  світі, говорити українською - це престижно і модно!Наостанок хочу сказати словами Пантелеймона Куліша:

«Єдиний скарб у тебе - рідна мова,
Заклятий для сусіднього хижацтва.
Вона твого життя міцна основа,
Певніша над усі скарби й багатства.
»

Чекаємо Вас у бібліотеці на Дружби, 17!

PS.  Щиро дякуємо за співпрацю адміністрації ліцею № 1.

                                                                                     Завідуюча ЦМБ Залужна В. Я. 


Немає коментарів:

Дописати коментар