03 листопада 2022

Мовознавча вікторина до Дня української писемності та мови

    День украї́нської писе́мності та мо́ви — свято, яке щороку відзначають в Україні 9 листопада. За християнським календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова.

    З нагоди прийдешнього свята, бібліотекарка відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки Оксана Калістратова провела мовознавчу вікторину «Моє багатство – рідна мова» учням четвертих класів ліцею №2. Діти весело та завзято розгадували загадки про розділові знаки, були надзвичайно активні під час конкурсів «Закінчи прислів'я», «Мовне асорті», «Заміни фразеологізм одним словом», «Скажи без затримки» та проявили себе як знавці народних казок.  Кращими гравцями було визнано Божко Мілану, Піварчука Миколу та Шоцьку Злату, які й отримали призи.

    Школярі мали змогу ознайомитись з викладкою літератури «Захопливо українською», аби доповнити свої знання про рідну мову, осягнути її красу та велич.


    Дякуємо завзятим гравцям за участь у вікторині та завжди чекаємо всіх у бібліотеці!
                                                                Бібліотекарка Оксана Калістратова

Немає коментарів:

Дописати коментар