22 листопада 2022

Перегляд та обговорення фільму «Євромайдан SOS»

21  листопада у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбулося чергове засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. В цей день Україна відзначає дуже знакову дату - День Гідності та Свободи. Свято встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного й майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття.

З цієї нагоди учні Нововолинського центру професійно–технічної освіти (керівник – Потурай Людмила Василівна) переглянули та обговорили українську документальну стрічку «Євромайдан SOS», створену режисером Сергієм Лисенком.          


Завідуюча відділу обслуговування Віта Залужна розповіла коротко про фільм, про те як виник Євромайдан SOS, про активістів, які об’єдналися 30 листопада після побиття студентів, а також про їхню діяльність в сьогоднішніх реаліях  (громадська організація веде моніторинг військових злочинів, займається міжнародною адвокацією та звільняє політичних в’язнів).

Учасники з цікавістю виконали вправу «Вільний ринок», яка на прикладі показала, наскільки необхідні соціальна згуртованість для побудови правової держави та потреби врахування інтересів різних груп, розвиток компетенцій взаємодії й комунікації, вміння розпоряджатися ресурсами і бачити соціальні стратегії, включаючи стратегії захисту держави та її громадян.
Учні активно розбиралися в поняттях «гідність» та «свобода», в групах попрацювали з темою особистої гідності.

Учасники заходу підвищили рівень знань про історичні події 2014 – 2016 років, про права людини і людську гідність.

 P.SДякуємо адміністрації Нововолинського центру професійно-технічної освіти за сприяння у проведенні перегляду фільму.

Завідуюча відділу обслуговування Віта Залужна

Немає коментарів:

Дописати коментар