03 березня 2023

Війна. Рік потому...

   24 лютого 2022 року о 3:40 ранку російська танкова колона вдерлася до України на територію Луганської області.  Незадовго до 07:00 Президент України Володимир Зеленський оголосив про запровадження в Україні воєнного стану. Тим часом рашистська нечисть називаючи себе «асвабадітєлями» посунула на українські землі, руйнуючи та плюндруючи кожен клаптик нашої святої землі. На своєму шляху орки нищили будинки та автомобілі мирного населення, куди не могла дістати російська піхота, туди запускали ракети. рашисти всіма силами намагалися зробити з квітучої України руїну. Так почався геноцид нашого народу.

 02 березня бібліотекарки Нововолинської центральної міської бібліотеки Інна Кронберг 1 Марта Ляшук провели годину пам’яті  «Війна. Рік потому» з учнями 10-х класів у Нововолинському ліцеї № 3.
  Під час заходу учнівська молодь пригадала початок повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Побачила відеоматеріали, а також вшанувала хвилиною мовчання всіх невинно убієнних і закатованих наших українців. Ми обов’язково переможемо. Україна підніметься з руїни, стане ще сильнішою, ще могутнішою, ще красивішою.

Дякую за співпрацю і організацію заходу адміністрації 
Нововолинського ліцею № 3.
Бібліотекарка Інна Кронберг

Немає коментарів:

Дописати коментар