10 березня 2023

Літературна візитівка до Дня народження Кобзаря

   У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу - Тараса Шевченка. Місяць березень належить споминам про найбільшого українського генія. Всюди, де лишень живуть українці, у своїх прадідівських оселях чи оселі поза своїми землями, згадують свого пророка…

   9 березня 2023 року бібліотекарка відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів центральної міської бібліотеки провела у Нововолинській спеціальній школі літературну візитівку «Невмирущий Кобзар», під час якої діти ознайомилися з життєвим шляхом та творчою спадщиною Тараса Шевченка. Учням було представлено викладку літератури «Своє життя він присвятив народу». Особливою несподіванкою для дітей став майстер-клас  «Вуса Шевченка».

   Захід відбувся в рамках реалізації проєкту MemoryCraft за підтримки ALIGHT (посилання на фейсбук сторінку https://www.facebook.com/WeAreAlight).

    Дякуємо ГО "Валентність. Переосмислення" за надані матеріали для проведення заходу (посилання на фейсбук сторінку https://www.facebook.com/valency.rethink)

                                                                Бібліотекарка Оксана Калістратова

 

Немає коментарів:

Дописати коментар