14 березня 2023

Docudays UA «NovoSpace» у Нововолинському ліцеї

14 березня для учнів 11 класу Нововолинського ліцею № 3 модераторкою заходів Вітою Ярославівною Залужною та бібліотекаркою Мартою Ігорівною Ляшук було організовано показ фільму «Пранкнули», що проводився в рамках кіноклубу документального кіно про права людини Doсudays UA «NovoSpace» при Нововолинській центральній міській бібліотеці.

Кінострічка французького режисера Ісмаеля Жоффруа Шандуті через ролики на ютубі та кадри з онлайн-ігор розповідає про “свотинг”. Так називають різновид кібернасильства, при якому зловмисники можуть використовувати ІР-адресу жертви та інформацію про неї з відкритих джерел, щоб викликати на адресу її фізичного проживання представників офіційних органів: поліцію, пожежників, швидку, сили спеціального призначення. У фільмі онлайн-гравці описують цю небезпечну для життя форму кібернасильства, яка завжди чатує на них під час ігор.

Учасники заходу мали змогу не тільки переглянути кінострічку, а й обговорити фільм.

Експертка заходу - інспекторка сектору ювенальної поліції Людмила Василівна Самолюк  ознайомила присутніх з поняттям кібербулінгу, з причинами виникнення кібернасилля та можливостями протидії цьому виклику.

Дякуємо за активність адміністрації  Нововолинського ліцею № 3, вчительці Людмилі Ронській,  інспекторці сектору ювенальної поліції Людмилі Самолюк, юристу Нововолинського бюро правової допомоги та Володимирського центру надання безоплатної вторинної правової допомоги  Олесю Сапожнику.

Завідувачка відділу обслуговування Віта Залужна


Немає коментарів:

Дописати коментар