08 березня 2023

В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля... Пророчі слова Великого Кобзаря

     Кожного року в березні місяці українці вшановують пам’ять видатного Кобзаря, патріота України, великого її сина – Т.Г. Шевченка. Рік 2023-й особливий, бо цими днями минає 209 років від дня народження славетного поета та художника. 

  Цій даті була присвячена і проведена диско лекція «Так заповідав Тарас Шевченко», яку бібліотекарки Інна Кронберг і Марта Ляшук провели з учнями 10 класу Нововолинського ліцею № 4 08 березня.

  Під час заходу учні пригадали цікаві факти з життя Великого Кобзаря, подивилися цікавий відео матеріал і ознайомилися в книжковою викладкою «Тарас Шевченко живе і промовляє».
   Кожен народ читатиме Шевченка по-своєму… Але є в геніальній поезії його те, що завжди, в усі часи вабитиме й чаруватиме людей, - високий гуманізм його творчості та повнота любові, що народила художні шедеври довершеної краси, і те поетичне ясновидство, яке крізь тумани віків бачимо прийдешність вселюдського миру, щастя. Минуло багато часу, але ми просто не можемо існувати без Шевченка. У ньому – вся історія наша, все буття і всі наші мрії. Україна – Шевченко, Шевченко – це Україна!

Щира подяка адміністрації ліцею № 4  за участь в організації заходу. Запрошуємо у Нововолинську центральну міську бібліотеку на Дружби, 17. Запитуйте книги у читальному залі.

  Бібліотекарка Інна Кронберг

Немає коментарів:

Дописати коментар