12 травня 2015

В гості до казки завітали учні

«Забута казка — це золоте намисто, яке впало на морське дно» — кажуть старі люди. І щоб не втратили наступні покоління такого намиста, ми повинні зберігати у своїй пам’яті перлини народної мудрості. Казка жила, живе і вічно буде жити і існуватиме стільки, скільки будуть жити люди. Вона навчає нас розуму, висміює ледачих і хвальків, вчить мудрості, дарує щедрість і багатство хорошим людям.
Мультимедійний калейдоскоп «І оживає казка на екрані» запросив на зустріч з казкою учнів  2-А класу ЗОШ № 2 (вчитель Онуфрійчук Лідія Михайлівна) у відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки. Діти ще раз перегорнули сторінки улюблених книжок, зустрілися із улюбленими героями, допомагали тим з них, хто заблукав і не міг потрапити у казку, відгадували казки за малюнками і звичайно, побачили, як, у котрий раз, добро перемагає зло. Мали можливість подивитись у записі мультфільм «Котигорошко».
У відділі для учнів організована постійно діюча книжкова виставка-вікторина «Хто казки знає, той відгадає». Читайте побільше казок, і світ стане кращим.