28 травня 2015

Увага! Презентація книги!

2 червня 2015 року о 16 годині в читальному залі центральної міської бібліотеки відбудеться презентація книги Ярослава Гиця «Нев’янучий цвіт України».
«Книга сприймається як пісня душі, як афоризми-поради-одкровення людини, яка вже пройшла довгий і тривожний шлях… І головне тут не філософська високопілотажність тропів, філігранна несподіваність теми, ідеї, метафори, а довірливість сповіді людини, яка має що сказати людям і має в цьому потребу…», – зазначає у вступній статті письменник, науковець, лауреат літературних премій Ігор Павлюк.
Зустріч з книгою дасть можливість по-новому відкрити її автора – людину багатогранних захоплень та цікавої долі, – душа і серце якого промовляють через поетичне слово.

Довідково.
Народився Ярослав Григорович Гиць 5 січня 1950 року у селі Бужанка Іваничівського району. Тут пройшли дитячі та юнацькі роки.
Після закінчення місцевої восьмирічки середню освіту здобув у Нововолинській школі №2. Диплом про вищу освіту отримав після навчання у Львівському  державному університеті імені Івана Франка.
Військову службу проходив на Балтійському флоті, був учасником довготривалих морських бойових походів на просторах Атлантичного океану та Середземного моря.
Трудовий шлях пов'язаний з Іваничівщиною. Понад 20 років віддав рідному селу, де працював на різних посадах, в т.ч. директором сільськогосподарського підприємства.
До виходу на заслужений відпочинок  обіймав посаду заступника голови Іваничівської райдержадміністрації. Був помічником-консультантом народного депутата України Володимира Карпука.
Депутат Іваничівської районної ради (політична партія «Наша Україна»)


Творчий доробок: поетична збірка «Я сповіддю стелюся на папір», гумористична збірка «Байки з натури», пісенна збірка «Пісенна пектораль Прибужжя» (у співпраці з Олександром Каліщуком), поетична збірка «Нев’янучий цвіт України».