07 травня 2015

Андрій Курков - український письменник зі світовим ім'ям - відвідав Нововолинськ!

Минув тиждень, як у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбулася зустріч з найвідомішим у світі сучасним українським письменником Андрієм Курковим. Щира вдячність директору обласного ВПД «Твердиня», письменнику Миколі Мартинюку, директору магазину «Освіта» Оксані Грінченко та всім організаторам міні-туру письменника по Волині за незабутню зустріч.

Традиційно, Андрій Курков розпочав спілкування з короткого екскурсу своєю біографією та її цікавими історіями. 

Андрій Курков – єдиний письменник країн пострадянського простору, чиї книжки потрапили в ТОП-десятку європейських бестселерів. Він – автор  24 книг для дорослих і для дітей. Зокрема, «Велика повітроплавна подорож», «Пригоди пустомеликів та інші історії», «Казка про пилососика Гошу», «Школа котоповітроплавання», «Чому їжачка ніхто не гладить», «Маленьке левеня і львівська мишка» дітям.
Дорослим читачам адресовані: містичний трилер «Не приведи меня в Кенгаракс», роман-фантасмагорія «Бікфордів світ», гостросюжетний роман «Приятель покойника», перший в сучасній українській літературі роман, перекладений і опублікований на Заході «Пикник на льду» (перша назва «Смерть постороннего», продовження «Закон улитки»), детективні романи «Лагідний янгол смерті», «Гра у відрізаний палець», фантастична трилогія «География одиночного выстрела», книги «Сады господина Мичурина», «Тонка математика пристрасті», політичні детективи «Ігри по-дорослому», «Останнє кохання президента», пригодницькі романи «Улюблена пісня космополіта», «Нічний молочник», «Садівник з Очакова», невеликий кулінарний трилер «Форель ala нежность», урбаністично-детективний роман «Львівська гастроль Джимі Хендрікса».
Книга «Дневник Майдана» (одночасно опублікована німецькою, італійською, англійською та французькою мовами; готуються до друку її переклади естонською, польською, японською та українською) – справжній щоденник подій та емоцій автора, які він записував з 21 листопада 2013-го, від початку протестів, до кінця квітня 2014-го: окупації Криму і підготовки до президентських виборів. На презентації Андрій Курков прочитав уривок із нової книги.

Що можна побажати людині, творчість якої відома у 65-ти країнах світу, а книги перекладені 36 мовами? Нових цікавих романів і нових зустрічей з нововолинськими шанувальниками!

Світлана Кухарук, директор ЦБС