16 травня 2015

Запрошуємо на зустріч з В'ячеславом Васильченком!

Дякуємо всім за привітання! 
Виконуючи побажання багатьох, запрошуємо на зустріч з цікавою особистістю!


У межах проекту «Зустрічі з цікавими особистостями» 18 травня 2015 року до Нововолинської центральної міської бібліотеки завітає В’ячеслав Миколайович Васильченко – письменник, журналіст, науковець, педагог, кандидат філологічних наук.
Автор більше 100 наукових і навчально-методичних праць: «Українська фразеологія: Навчальний посібник для самостійного вивчення», «Диктант з української мови», «Грамотність українського мовлення. 50 карток-комплексів», «Українське мовлення. Крок у грамотність» та ін.
Автор романів, написаних в жанрі класичного детективу:
 «Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки» (2012)
«Притулок для прудкого біса» (2013)
«Gaudeamus», виконаний смертю (2014)
«Fakir» (2014)
Книги видані у Луцькому поліграфічно-видавничому домі «Твердиня». Зустріч відбудеться за сприяння директора ПВД – знаного майстера пера (як поетичного, так і прозового)Миколи Івановича Мартинюка, який супроводжуватиме гостя.
Автор є дипломантом Всеукраїнського конкурсу романів, п’єс, кіносценаріїв та пісенної лірики про кохання «Коронація слова» у номінації «Романи» (2012) та володарем Спеціальної відзнаки за ексклюзивний роман Всеукраїнського конкурсу романів та кіносценаріїв «Коронація слова»(2013).