15 травня 2015

Калейдоскоп сімейних рекомендацій від фахівців у Нововолинській бібліотеці

«Нашим спільним завданням є формувати ціннісні орієнтири держави, і… одним із таких орієнтирів є міцна, здорова сім’я».
Микола Кулеба, уповноважений Президента України з прав дитини
"Сімейна гармонія - баланс почуттів та розуму" – під такою назвою у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбувся калейдоскоп рекомендацій з нагоди Міжнародного дня сім'ї.
Розпочався захід з нагородження Валентином Івановичем Бортнічуком та Сергієм Юрійовичем Гордієвичем переможців турніру родинної ліги Супер UA (вікова група 5), організатором якого були мережа магазинів Супер UA та центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спортивно-оздоровчого комплексу «Шахтар».
   
Свої рекомендації щодо чинників, які впливають на формування та збереження сім'ї, для учнів ВПУ давали лікар-акушер-гінеколог, завідуюча кабінету планування сім’ї та репродуктивного здоров’я центральної міської лікарні Лариса Степанівна Селедець, психолог ВПУ Тетяна Володимирівна Струк, настоятель  Хресто-Воздвиженського храму отець Віталій Голян, бібліотекар ВПУ Тетяна Поліщук.
Ведуча заходу бібліотекар Оксана Микитюк познайомила з книгами та періодичними виданнями з психології відносин і побажала всім міцного здоров'я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків.