15 квітня 2018

Відпочиваємо з книгою «Волинь: енциклопедія, казка, гра»


Що нам відомо про Волинь? Старовинні замки, таємничі підземні лабіринти, зруйновані фортечні стіни, залишки мурів і легенди – легенди про князів та героїв, королів та лицарів, про сміливців та відчайдухів… Хто розбере, що тут правда, що – вигадка?
Саме тому у неділю 15 квітня у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки  діти  відпочивали з книгою «Волинь: енциклопедія, казка, гра» (в рамках проекту «Бібліотека вихідного дня: Читаємо. Пізнаємо. Відпочиваємо»).
 У цій книзі зібрані казки та легенди волинян, є основна інформація про історію, культуру та життя на Волині. А ще вона цікава тим, що на останній сторінці є гра «Лабіринти Волинської землі», завдання якої  знайти якомога більше скарбів та артефактів.
Діти із задоволенням поринули на пошуки скарбів, читали легенди, ознайомилися з мальовничими куточками рідного краю та історичними памятками Волині.
Отже, якщо полюбляєте з користю проводити свій вільний час, ви  обовязково маєте познайомитися із книгою «Волинь: енциклопедія, казка, гра».Немає коментарів:

Дописати коментар