23 квітня 2018

У книгозбірні спробували на смак сучасну українську прозу


23 квітня у Нововолинській центральній міській бібліотеці для учнів 11-А класу  (учитель – Олена Леонідівна Сироватка) Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради була проведена літературна візитка «Смак сучасної української прози». Символічно, що захід відбувся у Всесвітній день книги і авторського права, мета якого привернути увагу публіки до книг як джерела отримання знань.
Центральне місце в сучасному літературному процесі України займає проза, яка  може задовольнити читацькі смаки будь-якої аудиторії. Вона стає своєрідним брендом, що звично розшукують на книжкових полицях українці та іноземці. Ця література твориться саме тепер, і ми, певним чином, є свідками її народження.
Бібліотекарі Ірина Губерук та Оксана Бондар ознайомили молодь з цікавими фактами життя та творчості сучасних прозаїків України, які святкують свої ювілеї у цьому році. 


Одинадцятикласники спробували на смак філософські книги Тараса Прохаська та Галини Пагутяк. Відчули присмак війни на Донбасі, ознайомившись із творами Андрія Цаплієнка та Євгена Положія. Своєрідним «жанровим» міксом вразили учнів книги Леоніда Кононовича та Галини Тарасюк. Ну і, звичайно, не обійшлося без аромату фантастики від Генрі Лайона Олді. Деякі 11-класники вже знайомі із книгами того чи іншого автора, проте більшість відкривали для себе нові імена.
Також присутні переглянули відео та ознайомилися з книжковою викладкою «Читай! Смакуй! Насолоджуйся!».

Немає коментарів:

Дописати коментар