20 квітня 2018

Мандрівка найгарнішими куточками природи України

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі, який став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. До цієї дати в різних куточках земної кулі проводяться яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.
Саме тому 20 квітня до Нововолинської центральної міської бібліотеки завітали учні 7-Б класу ЗОШ№ 3 на віртуальну експедицію «Землі квітучої краса».
Ведуча заходу бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Ірина Левицька розповіла про красу нашої планети Земля, про те, що потрібно берегти і шанувати кожну рослинку, птаха і тварину. Бо на цій Землі ми народилися, виросли, вона для нас, як мати – одна-єдина.
Діти переглянули відеоролики про найдивовижніші місця природи України і світу. Замислилися, чому в нашій державі особливо гостро постало питання екологічного оздоровлення та охорони навколишнього середовища. Ознайомилися з викладкою літератури «Природа – джерело краси і натхнення».
Не будьте байдужими до природи! Памятайте: нас багато, а Земля одна.


Немає коментарів:

Дописати коментар