02 квітня 2018

Творча зустріч з Олексієм Юріним відбулася у Нововолинській бібліотеці

29 березня до Нововолинська завітав поет, драматург, перекладач, актор, телеведучий Олексій Юрін. З черкаським гостем зустрілися учні спеціалізованої школи №1-колегіуму, студенти електромеханічного коледжу та користувачі центральної міської бібліотеки.«Келих романтики, казан гумору, кухоль філософії та глечик сьогодення» подарував черкаський поет, читаючи свої вірші зі збірки «Парампара». Шукав він відповідь і на одвічне питання «Чи всі жінки однакові?».
Вірші з наступної збірки «Агія» – іронічні, чуттєві, дуже влучні та багатогранні своєю митецькою палітрою і римою. Розповів про презентацію ліричної збірки «Де живуть поети?» (спільна робота з поетесою з Івано-Франківська Ліною Петляк) у Черкаському Палаці одружень.

Розповів про участь у культурно-мистецькому житті Черкас, у багатьох національних мистецьких фестивалях та поетично-музичному фестивалі «Віршень», що відбувався упродовж трьох днів 26-28 березня на Рівненщині. 

Поділився літературними вподобаннями:
Не обійшлось і без сюрпризів :

... і без подарунків не обійшлось:

Гість розповів про мрії:
Молодий, креативний, творчий черкащанин Олексій Юрін любить свою країну, любить те, чим займається, намагається повнокровно жити
дарувати свою творчість, свій позитив та оптимізм іншим.

«І хай немає раю на землі, та є Черкаси, квітень, абрикоси…»
Зичимо Олексію успішних творчих пошуків, плідного їх втілення та цікавих перспектив! До нових зустрічей!

Немає коментарів:

Дописати коментар