10 жовтня 2021

У нововолинській бібліотеці на Дружби, 17 говорили про хліб

Хліб – це продукт харчування, який вживають в їжу люди різного віку, соціального статусу і релігійних переконань. Ще з давніх-давен він був найбільшою святістю.  Його шанують, ним присягають, скріплюють договір, з ним пов’язують добробут і навіть саме життя. Не дарма ж у народі кажуть: «Хліб усьому голова». Тому сьогодні головними питаннями кожного є поважати хліб і бережливо ставитися до нього.

В рамках «Бібліотека вихідного дня: Читаємо. Пізнаємо. Відпочиваємо» сьогодні у Нововолинській центральній міській бібліотеці пройшла інформхвилинка «Хліб – усьому голова». Від бібліотекаря Антоніни Костилевої діти дізнались звідки і коли до нас прийшов хліб, відгадували загадки, послухали казки «Хліб і золото», «Дарунки з трьох зернин», «Легкий хліб» та переглянули мультфільм «Історія про дівчинку, яка наступила на хліб». Діти нагадали для себе, що хліб є святий і його треба берегти.

Тож, давайте не забувати найважливіші цінності нашого життя. Нехай хліб буде вічним і завжди свіжим на столі в кожного господаря. 
Бо, як відомо, черствіє хліб – черствіють людські душі.

Антоніна Костилева, бібліотекарка

Немає коментарів:

Дописати коментар