06 жовтня 2021

Чи дійсно юрист – це лоцман між рифами законів?

  Професія юриста вважається однією з найдревніших і шанованих. Юрист - загальна назва професії, яка об'єднує всіх служителів закону. Суддя, адвокат, прокурор, слідчий, нотаріус, юрисконсульт, трудовий і податковий інспектор - все це юристи, що спеціалізуються в певній галузі права.

   8 жовтня в Україні відзначають День юриста. Ця дата була встановлена в 1997 році президентським указом з ініціативи Мін'юсту, Спілки адвокатів та Спілки юристів України.

 Напередодні свята бібліотекарки Нововолинської центральної книгозбірні Інна Кронберг і Віта Залужна провели у Нововолинському ліцеї №7 правовий лікбез «Юрист – це лоцман між рифами законів» в рамках школи правових знань «Право і Я», яка діє при Нововолинській центральній міській бібліотеці.

  На захід був запрошений головний спеціаліст апарату управління соціального захисту населення  Дмитро Вікторович Мацьоха, який розповів про всі тонкощі роботи юриста. Учні задавали питання, щодо рис, які притаманні людям даної професії. Захід пройшов цікаво і в дружній атмосфері.  Щира вдячність директору ліцею №7, депутату міської ради Сергію Олексійовичу Трофимчуку за співпрацю.

                                                                             Бібліотекар Інна Кронберг

Немає коментарів:

Дописати коментар