13 жовтня 2021

Про Україну, про вільних козаків говорили у центральній книгозбірні Нововолинська


  Неможливо знайти у минулому України якесь інше явище, яке б так глибоко і різнопланово вплинуло на історичну долю всього українського народу.  З початків козацтва і до сьогоднішнього дня, а, вочевидь, і на майбутнє, життя українців — «і мертвих, і живих, і ненарожденних», усієї нації з її минулим, сучасним і майбутнім, було, є і буде нерозривно пов’язане з козацтвом.  

14 жовтня в Україні відзначають День козацтва і свято Покрови Пресвятої Богородиці. А з недавніх пір як День захисників і захисниць України. Напередодні свята у Нововолинській публічній бібліотеці на Дружби,17 бібліотекарка Інна Кронберг провела історичний хронограф «Моя Україна – колиска козацької волі» з учнями 8-Б класу Нововолинського ліцею №1.

   Учні ознайомилися з добою козацтва, з його гетьманами, з їхніми досягненнями і поразками. Також переглянули відеоматеріали битв: під Хотином, під Жовтими водами, під Корсунем, під Пилявцями, під Берестечком, під Батогом, під Конотопом, під Підгайцями.

   Висловлюємо вдячність вчительці Людмилі Степанівні Хомин та завучу по виховній роботі Інні Володимирівні Костянець за допомогу в організації заходу. 

Бібліотекар Інна Кронберг

Немає коментарів:

Дописати коментар