13 жовтня 2021

Ігровий турнір до Дня Українського козацтва у Нововолинській бібліотеці на Дружби, 17


Сьогодні великої ваги набуває відродження українського козацтва, бо це і відродження України. Указом Президента України 14 жовтня 1999 року оголошено Днем українського козацтва – свята подяки за внесок українських козаків у становлення української нації. А ще в цей ми будемо відзначати: День захисників і захисниць України — державне свято на вшанування усіх захисників територіальної цілісності України. День Покрови Пресвятої Богородиці — релігійне християнське свято в ім’я діви Марії. День заснування української повстанської армії.

12 жовтня до відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки на ігровий турнір «Козаки живуть і нині в нас, на славній Україні», присвячений Дню українського козацтва, прийшли учні 6-А класу ліцею № 4 імені Т. Г. Шевченка. Бібліотекар відділу Антоніна Костилева підготувала для учасників змагань цікаві конкурси, (а їх було 9, як порогів на Дніпрі), знайомила з книгами про козаків. Команди «Джури» та Соколята» показали свої знання, вміння. Перемогу отримала команда «Джури». Вітаємо переможців!

Тепер упевнено можна сказати, що козацькому роду ніколи не буде переводу! Будьмо гідними історії свого народу. Знаймо, що історія – це не прах, не далеке минуле, це – біографія народу, водночас, – його жива душа!
                                                                                                Бібліотекарка Антоніна Костилева

Немає коментарів:

Дописати коментар