21 жовтня 2021

Яблучне parti – для Нововолинських школярів

    Яблуко – скарбниця вітамінів та корисних мікроелементів. Воно символізує здоров’я і життєву силу, молодість та любов. Стиглі, соковиті, великі, маленькі, смачні, червонобокі яблука стали головними героями на яблучному parti «Саме з кулачок, червоний бочок», яке відбулося 21 жовтня 2021 року у 3-Б класі ліцею № 4 ім. Т. Г. Шевченка з нагоди Всесвітнього дня яблук.

    Бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки Оксана Калістратова  повідала безліч цікавих фактів та корисної інформації про яблука. Скоромовки, вірші і загадки, прислів'я та приказки про ці смачні плоди звучали на заході.  Дітлахи провели цікавий дослід під час якого дізналися, що 20-30 відсотків маси яблука становить повітря. Доповненням до заходу була презентація. А ще діти ознайомилися з книгами де згадуються ці фрукти та журналом «Яблунька».

    У будь-якому випадку, всі одностайно зійшлися на думці, що яблуко – найправильніший та найдоступніший фрукт. Тож їжте його на здоров'я!


                                                                  Оксана Калістратова, бібліотекар

                                                                                              

Немає коментарів:

Дописати коментар