07 жовтня 2021

Про Леоніда Каденюка говорили у Нововолинській бібліотеці на Дружби, 17

      З 4 по 10 жовтня проходить Всесвітній тиждень космосу. Ця подія приурочена до успішного запуску першого в світі штучного супутника Землі (керівником проекту був українець Сергій Корольов), який був виведений на орбіту 4 жовтня 1957 року, а також до набрання чинності 10 жовтня 1967 року Договору про принципи діяльності держав з дослідження і використання космічного простору.

7 жовтня, в рамах Всесвітнього тижня космосу, у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки  пройшло цікаве знайомство «Зорі, космос і не тільки» за книгою Ігоря Панасова «Леонід Каденюк» з серії «Світ цікавих особистостей». Бібліотекар відділу Антоніна Костилева ознайомила учнів 7 і 8 класу Нововолинської спеціальної школи з життєвим шляхом Леоніда Каденюка, першого і єдиного космонавта незалежної України.

Школярі подивились відео у записі «Політ у космос» та «Пам’яті Л. Каденюка».

Історія про легендарного першого українського космонавта Леоніда Каденюка може надихнути кожного закохатися у безкрайній космос  і в подальшому можливо хтось із вас продовжить його справу, але для цього потрібні мрія, гарні знання, наполегливість, працьовитість.

                                                                                       Антоніна Костилева, бібліотекарка

Немає коментарів:

Дописати коментар