08 жовтня 2021

Уолт Дісней - дітям

    Мільйони дітей у всьому світі знають цей пароль: «Волт Дісней представляє!». Він звучить, як запрошення до свята!

 Володар 29 премій «Оскар», засновник першого в світі гігантського «Діснейленду», батько Міккі Мауса та Дональда Дака — звичайно ж, це Волт Дісней.  Цього року виповнюється 120 років від дня народження видатного художника-мультиплікатора.   Саме він створив перший в історії звуковий мультфільм, перший музичний та перший повнометражний мультфільм.

         20 жовтня 2021 року Нововолинська центральна міська бібліотека запросила своїх читачів на дитячий кінозал «Для розваги всіх дітей в гості йде Волт Дісней», щоб разом згадати людину, яка подарувала дітям стільки улюблених мультиплікаційних героїв: Білосніжка, Піноккіо, Бембі, Аліса, Дональд Дак, Міккі Маус  Чіп і Дейл та їх веселі друзі, які завжди поспішають на допомогу.

         Бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Оксана Калістратова познайомила  учнів з біографією і творчістю відомого мультиплікатора, розповіла про кінокомпанію, яку він створив та фантастичний Діснейленд, а також  повідала про книги та казки на основі  яких були створені мультфільми.   Маленькі читачі із задоволенням поринули у чудовий і прекрасний світ Уолта Діснея і переглянули мультфільми «Качині історії»  та «Чіп і Дейл».

         Невтомна праця, впертість та самовідданість улюбленій справі зробили Діснея легендою зі світовим ім’ям. А американці досі вважають його національним героєм.

Оксана Калістратова, бібліотекар


Немає коментарів:

Дописати коментар