25 вересня 2023

У Нововолинській бібліотеці на Дружби, 17 діти малювали комікси

   Кожного року 25 вересня прихильники жанру мальованих історій святкують День коміксів. Смішні малюнки, послідовність яких показує певну розповідь, набули популярності в усьому світі.

     Вважають, що перші комікси з’явилися в США. Але насправді це сталося в Європі у XIX столітті. У 1825 році було засновано The Glasgow Looking Glass – видання, що спеціалізувалось на даному жанрі. Пізніше, у 1895 році, Річард Фелтон створив комікси з постійними персонажами.

      У США перший комікс надрукували в 1892 році. Гумористичні історії дуже подобались читачам, тому тиражі розкуповувались за декілька днів. Починаючи з 1938 року популярності набули супергерої та їхні пригоди. Весь світ побачив Супермена, Бетмена, Мікі Мауса та Капітана Америку.

      Читати комікси цікаво набагато легше і цікавіше, ніж довгі тексти. Вони підвищують мотивацію до навчання, здатні прикувати погляд дітвори, змусити прочитати репліки героїв та відтворити текст.  Читання і розуміння коротких коміксів може вселити впевненість у своїх здібностях.

   У відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки у рамках проекту «Бібліотека вихідного дня: Читаємо. Пізнаємо. Відпочиваємо» відбулась інформ-хвилинка «Комікси? Комікси!!!».

      Діти дізнались історію коміксів і малювали їх. Ось подивіться які вони.
Після завершення заходу дітвора ще залишилась пограти ігри. Було цікаво і весело.


                                                Бібліотекарка Антоніна Костилева

Немає коментарів:

Дописати коментар