17 вересня 2023

День миру у Нововолинській центральній міській бібліотеці

   21 вересня в Україні і в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні для нашої держави це свято має особливе значення! Нині українці мужньо виборюють право жити вільно у своєму домі, відстоюють незалежність та суверенітет, захищають мирне небо і щасливе майбутнє українських дітей. Найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі, адже найбільше у світі щастя – це мир. Ми докладаємо зусиль і віримо, що наші діти зростатимуть у мирній та незалежній Україні!

 Напередодні цього свята, 17 вересня 2023 року, у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки відбувся майстер-клас “Голуб  миру”. На початку   учасники разом з бібліотекарем Оксаною Калістратовою пригадали, що ж їм відомо про цих  птахів,  де вони мешкають, як людині вдалося їх приручити, коли і за що голубів назвали своєрідним символом миру? Після цього бібліотекар роздала шаблони і учасники почали вирізати та клеїти.

  Кожний виготовлений голуб увібрав у себе тепло дитячих рук і любов, а також несе величезний сенс і заклик до миру на всій землі! Сьогодні ми вклоняємося нашим захисникам та захисницям, віримо в ЗСУ, у справедливість та нашу Перемогу. Слава Україні! Героям слава!

   Захід проведено в рамках проекту «Бібліотека вихідного дня: Читаємо.   Пізнаємо. Відпочиваємо.»
                                       
                                            Бібліотекар Оксана Калістратова


Немає коментарів:

Дописати коментар