19 вересня 2023

Смайлик святкує День народження

 У вересні є чудове свято, яке подобається усім дорослим і малим - день народження смайлика.  19 вересня професор Університету Скотт Фалман у 1982 році створив перший смайл і запропонував графічно передавати усміхнене обличчя за допомогою трьох символів: двокрапка, дефіс, дужка. 
Це нововведення отримало просту назву "смайл" (з англ. "посмішка". Його постійно застосовують в комп'ютерній сфері — особливо в Інтернеті  та соціальних мережах. З появою першого смайлика електронна лексика значно поповнилася. Три елементарні символи дозволили мільйонам людей виражати свої емоції без слів.

Тому у цей день до Нововолинської спеціальної школи завітала бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки Оксана Калістратова та провела арт-майстерню «Подаруй смайлик другові». Учні дізналися про те, як був створений перший емодзі, про дитячий журнал «Смайлик» та його цікаві розділи, послухали вірш Надії Красоткіної «Усмішка». Після цього діти весело взялися до роботи, не стримуючи емоцій та фантазії. У кожного з'явився свій індивідуальний смайл, який вони забажали подарувати близьким та рідним.


   Сьогоднішній день змушує нас посміхнутися. Усміхайтеся та будьте щасливі!
                                                      Бібліотекар Оксана Калістратова


Немає коментарів:

Дописати коментар