22 березня 2017

2017 - Рік німецької мови в Україні

 21 березня у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбулося ерудит-шоу «Цікавий світ німецької мови», на яке завітали учні 8 класу ЗОШ №7. 
         Бібліограф Оксана Жабровець розповіла, що носіями німецької мови є майже 290 мільйонів осіб, вона користується статусом офіційної у Австрії, Швейцарії, Ліхтенштейні, Люксембурзі, Бельгії та Італії, має дуже великий словниковий запас (5,4 мільйонів слів), є другою за обсягом вивчення в українських школах після англійської мови та ін.
Вчитель німецької мови Любов Танасівна Пучковська провела вікторину. Учні з легкістю та впевненістю справилися з усіма завданнями, що свідчить про хороший рівень знання мови, яку вони вивчають як другу іноземну.


Ерудит-шоу проходило в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання, тому говорили не тільки про мову, а й про літературу, яка сповнена багатогранності та різноманітності. Усьому світові відомі імена Р.-Е. Распе, Братів Грімм, Гофмана, Вільгельма Гауфа та ін. Серед німецьких письменників — 10 лауреатів Нобелівської премії в галузі літератури.
У читальному залі діє викладка літератури «Німецька – мова ідей».Немає коментарів:

Дописати коментар