03 березня 2017

Мозаїка мостів : віртуальна туристична подорож у бібліотеці

Багато незвичайного у світі створено руками людини. До таких рукотворних витворів, які захоплюють і водночас зачаровують, можна віднести мостові споруди.
У пункт вільного доступу до мережі Інтернет Нововолинської центральної міської бібліотеки завітали учні 8-го класу ЗОШ №2 з вчителем Оксаною Харитонюк на туристичну мозаїку «Мости світу: найкращі шедеври» (в рамках заходів Міжнародного року сталого розвитку туризму).
Завідувач відділу обслуговування бібліотеки Ніна Єдинак розпочала знайомство з справжнім дивом техніки мальовничої України: мостом Патона, Гаванським мостом та мостом закоханих у Києві, Інгульським мостом у Миколаєві та Арочним мостом у Запоріжжі, віадуками у Тернопільській області та у Ворохті, Мостом на Острові любові що в Івано-Франківську, Центральним та Південним мостами у Дніпрі та ін.
 Присутні дізналися про найдовший (в Китайській Народній Республіці) та найвищі мости у світі (Міст Віадук, Франція, підвісний міст Бейпаньцзян в китайській провінції Гуйчжоу). Переглянули відео про страшні і захоплюючі мости, які гарантують викид в кров додаткової дози адреналіну.
Тож, завдяки вільному доступу до мережі Інтернет маємо можливість «подорожувати» та знайомитися з красою витворів інженерного мистецтва.


Немає коментарів:

Дописати коментар