22 березня 2017

У Нововолинській бібліотеці відбувся бібліобалаганчик

«Весела країна фантазерів і мрійників» - під  такою назвою 22 березня у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбувся бібліобалаганчик(святковий і веселий захід). До бібліотеки завітали учні 4-А та 4-Б класів з класними керівниками ЗОШ №4 імені Тараса Шевченка. Учні дізналися багато цікавих фактів про цьогорічних зарубіжних дитячих письменників-ювілярів: Вільгельма Гауфа, Льюїса Керрола, Алана Мілна та Астрід Ліндгрен. Діти пригадали чарівні казки, переглянули слайд-презентацію та уривки казок «Карлик Ніс», «Пригоди Аліси в Країні Чудес», «Вінні Пух», відповіли на усі запитання вікторини за твором «Карлсон, який живе на даху», познайомилися з книжковою викладкою «Із скарбниці казкарів світу»
         Героїв книг казкарів можна почути по радіо, зустріти в театрі, побачити на екрані. Зустріч з ними – це справжня радість і свято, і сьогодні їх дарували дітям співробітники бібліотеки у черговий день Всеукраїнського тижня дитячого читання.

 Колись Астрід Ліндгрен сказала: «Я не хочу писати для дорослих. Я хочу писати для таких читачів, які спроможні творити чудеса. А чудеса творять тільки діти»І якби вона була зараз жива, то обов’язково сказала б: «Хай сміються діти і хай завжди вони будуть щасливі!»

Немає коментарів:

Дописати коментар