25 березня 2017

Візьми участь у конкурсі та стань кращим читачем міста!

27 березня о 14.00 у міській бібліотеці для дітей Нововолинської ЦБС (вул. Пирогова, 4) відбудеться ІІІ-й етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "КНИГОМАНІЯ - 2017".
До участі в конкурсі запрошуються учні 6-7 класів.
Перед початком конкурсу учасники представляють членам журі свої Читацькі щоденники, які мають містити записи про 7-8 прочитаних книжок, які не входять до шкільної програми з української чи зарубіжної літератури.
Кожен учасник розповідає про будь-яку книжку зі свого списку, на вибір журі. Форма виступу довільна (крім комп’ютерної презентації). Тривалість виступу не може перевищувати 5 хв.
Члени журі оцінюють виступ кожного учасника за 12-бальною шкалою, керуючись особистими враженнями.
Переможці третього етапу (по одному з 6 і 7 класів) отримують звання «Суперчитач міста». Рішення журі оголошується публічно відразу ж після закінчення змагання.
Переможці третього етапу беруть участь у четвертому (обласному) етапі, який буде проходити 30 березня у Волинській обласній бібліотеці для дітей.
Переможці четвертого етапу конкурсу отримають звання «Суперчитач області» і стануть учасниками фестивалю дитячого читання «Книгоманія», який проводитиметься у Львові 1-3 червня 2017 року.
Запрошуємо до участі та бажаємо перемоги учасникам конкурсу!

Немає коментарів:

Дописати коментар