31 травня 2023

День Героїв у Нововолинській міській бібліотеці на Дружби, 17

  День Героїв України— це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків — борців за волю України та є символом незборимості української нації. Свято встановлене на честь українських вояків - борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, а також героїв Небесної сотні та військових ЗСУ, які віддали свої життя у повномасштабній російсько-українській війні за свободу України.

 На знак пам’яті патріотів України у Нововолинській центральній міській бібліотеці 23 травня був проведений показ документального кіно у клубі Doсudays UA «NovoSpace». Модераторка заходу Аліна Регешук продемонструвала фільм «Остап» українського режисера Тараса Дроня для студентів Нововолинського електромеханічного фахового коледжу. До обговорення фільму долучився керівник ГО "Молодіжний ресурсний центр "Нові Крила"", випускник коледжу, керівник "Першого молодіжного телеканалу", експерт проєкту Ради Європи "Молодь за демократію в Україні" Павло Медина. Павло поділився досвідом молодіжної згуртованості у громаді  з початком повномаштабного вторгнення російських військ на територію України, організацією допомоги родинам військових , дітям загиблих Героїв. Цікавими були практики , проведені ним зі студентами, щодо готовності і свідомості долучення до волонтерства. Студенти поділились  своїм  ємоціями про фільм, власним досвідом переживань, бо майже у кожній з родин рідні сьогодні захищають нашу Батьківщину. Також згадали наших Героїв, випускників коледжу, які загинули на війні : Трофимовича Сергія, Юрчука Романа, Горліковського Віталія, Міхеєва Юрія, Кицюка Андрія, Тивонюка Романа.

Герої та Героїні несправедливої, підступної, агресивної війни російської федерації проти України надихаються прикладами мільйонів наших попередників, які розбудовували Україну протягом більше тисячі років. Честь і шана полеглим воїнам. Честь і слава тим, хто нині стоїть на рубежах і оберігає наш спокій.
Немає коментарів:

Дописати коментар