16 травня 2023

Свято-квест «Прощай, Букварику» у Нововолинській бібліотеці

 Ось і добігає навчальний рік до завершення. Незабаром літні канікули. Першокласники перегорнули останню сторінку Букваря, закінчили знайомство з літерами, навчились читати, писати, рахувати. Своїм умінням вони завдячують буквареві. Це книга, із якої всі починають навчання. Це перша сходинка у великий світ знань, а попереду ще багато таких сходинок.

Сьогодні у  Нововолинській центральній міській бібліотеці було цікаво і весело. До нас завітали школярики 1-Б класу ліцею № 1 (вчитель Гоць Наталія Сергіївна). Спочатку бібліотекарка відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Антоніна Костилева ознайомила учнів з бібліотекою, розповіла про цікаві книги, правила користування. Далі пройшло свято-квест «Прощай, Букварику». Діти розгадували загадки, відповідали на запитання вікторини, співали пісні, отримали свідоцтва про закінчення курсу навчання за Букварем.

Діти, для вас тільки починається довге й цікаве шкільне життя, Буквар – це маленька часточка тих великих знань, які дасть вам школа. Нехай книжки для вас будуть добрими друзями і порадниками у вашому повсякденному житті. Гарних вам успіхів у навчанні!

                                Бібліотекарка Антоніна Костилева

Немає коментарів:

Дописати коментар