24 лютого 2021

150 : вшанування письменників-ювілярів у Нововолинську

Не секрет, що кожна людина приходить у цей світ, щоб написати власну історію. Акуратним почерком чи розмашисто, білим по чорному чи всіма кольорами веселки на небесному тлі – тут уже кожен вирішує сам. І так літера за літерою вписується наше існування в книгу Буття. Коли земне існування людини обривається, як остання павутинка бабиного літа, залишається написана нею історія і пам'ять. А людина живе доти, доки живе пам'ять про неї.

23 лютого співробітники Нововолинської центральної міської бібліотеки Інна Кронберг та Віта Залужна завітали у ліцей №1 з літературним калейдоскопом «Із сузір'я імен української слави». Учні 10-А і 10-Б класів ознайомились з життєвим і творчим шляхом видатних українських письменників, 150 років від дня народження яких відзначаємо цьогоріч. Серед них: Микола Вороний, Агатангел Кримський, Лесь Мартович, Василь Стефаник, Леся Українка. Старшокласники переглянули презентацію, відео матеріали і викладку літератури.


Висловлюємо вдячність класним керівникам та завучу по виховній роботі Інні Володимирівні Костянець за допомогу в організації заходу. 

Немає коментарів:

Дописати коментар