21 лютого 2021

Активно працюємо, активно відпочиваємо: це про нас, бібліотекарів!

Сьогодні у бібліотечній галузі працюють лише ті, хто любить, цінує, має покликання до цієї професії, до духовної культури. За щоденними клопотами ми забуваємо за відпочинок, бо досить часто навіть вдома обдумуємо свої завдання та як будемо їх виконувати. Проте розуміємо, що (особливо після тривалого навантаження та кризових ситуацій) відпочивати потрібно

Цьогорічна зима дарує чудові морозяно-сніжні дні. Бібліотекарі публічних бібліотек Нововолинської територіальної громади минулі вихідні провели активно, відкривши для себе «Волинські Карпати» (особлива вдячність бібліотекарю села Грибовиця Валентині Дацюк). Іще раз переконалися, що не від кількості грошей у гаманці, а від бажання і вміння організувати, залежить хороший відпочинок.

Багато моментів - за кадром!

Після активного відпочинку, як ви думаєте, куди? Так, до активної праці!!! Уже в неділю, 21 лютого, з 15 год. у палаці культури діятиме виставка-експозиція «Ти з Волині пішла Українкою в світ» (до 150-річчя від дня народження видатної письменниці, перекладачки, громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури Лесі Українки). А з понеділка виставку можна переглянути у бібліотеці на Дружби, 17.

Немає коментарів:

Дописати коментар