04 лютого 2021

«Мистецтво жити під час хіміотерапії» : шлях від відчаю до відчуття любові до життя

 4 лютого у світі відзначають Всесвітній день боротьби проти раку. Його метою є підвищення обізнаності людей про одну з найстрашніших хвороб сучасної цивілізації, привернення уваги до завдань, що стоять перед  світом в боротьбі з цим захворюванням. Адже рак може уразити будь-кого. 

Історію боротьби з хворобою й водночас історію пошуку нової радості й глибоких сенсів упродовж восьми місяців життя культурної діячки, арт-директора культурного центру «ART AREA DK», харків’янки Альони Воробйової, розповідає книга «Мистецтво жити під час хіміотерапії».

У артбуку зафіксовані її роздуми, щоденникові записи, нотатки й щемкі й відверті розмови з друзями з артсередовища, а також коментарі психотерапевта. Візуальна частина книги фотографії, які розповідають про внутрішні й зовнішні зміни, які сталися з авторкою.

         Сергій Жадан у передмові написав: «… ця книга, на мою думку, є особливо важливою. Вона, за великим рахунком, не лише про Альону та її історію — вона про всіх нас. Про нашу готовність говорити й не здаватися, про нашу здатність допомогти, про наші можливості, про нашу силу. Ця історія може багато чого навчити. Головне — не боятися вчитися. І не боятись любити».

Артбук посів перше місце в номінації «Експеримент у папері» конкурсу «Книжка майбутнього — 2020» від книжкового фестивалю Book Space. Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду. Щира вдячність Благодійному фонду «АРТДАЧА» за дарунок.

Запитуйте книгу у Нововолинській центральній міській бібліотеці на Дружби, 17!

Немає коментарів:

Дописати коментар