28 лютого 2021

У Нововолинську переглянули та обговорили кінострічку Романа Бондарчука «Українські шерифи»

 24 лютого 2021 року у ЗОШ №3 в рамках діяльності  кіноклубу «Doсudays UA при центральній міській бібліотеці» м. Нововолинська відбувся перегляд та обговорення документального фільму Романа Бондарчука «Українські шерифи».

Це фільм про життя українського села на півдні нашої країни. Розповідь  про двох «шерифів»,  які рятують жінку від анаконди, заселяють бездомного Колю в порожню хату – щоб він, нарешті, став людиною, вберігають неписьменного індіанця від неминучого арешту. І все це відбувається тоді, коли на сході нашої держави йде війна…

Учасниками заходу були учні 11-А та 11-Б класів (класні керівники Олена Баглай та Світлана Корнійчук), заступники директора з навчально-виховної роботи Тетяна Савчук та Наталія Руга, начальник Нововолинського бюро правової допомоги Юрій Гіль, інспектор сектору ювенальної превенції Володимир-Волинського відділу поліції Людмила Самолюк.

Діти прийняли активну участь в обговоренні фільму. Вони висловили свої думки щодо того, хто такі шерифи і які у них повноваження. До дискусії доєдналась Людмила Василівна Самолюк, яка дала чіткі визначення цим поняттям. Далі розмова йшла про можливості підлітків покращити життя нашого міста та як зробити його більш толерантним. Юрій Павлович Гіль поінформував учнів про права людини та права дитини. Експертам було задано багато питань, які стосувались конкретних випадків, на які тінейджери отримали вичерпні відповіді. Також було наголошено на активній позиції мешканців міста у вирішенні безпекових питань у своїх громадах.

Модератор заходу бібліотекар Вікторія ЗалужнаНемає коментарів:

Дописати коментар