13 лютого 2021

Виставка-інсталяція «Love is…» та фотозона: Нововолинська бібліотека на Дружби, 17 запрошує 14 лютого

14 лютого, у неділю, у День святого Валентина, запрошуємо вас завітати у Нововолинську центральну міську бібліотеку на Дружби, 17. 

Бібліотекарі підготували фотозону, де кожен бажаючий зможе сфотографуватися,  та виставку-інсталяцію «Love is…», де зібрано книги з найдивовижнішими історіями кохання.

День святого Валентина - це свято краси, молодості, чарівності, романтики. Його історія сягає вже понад 16 століть, а походження оповите безліччю таємниць.

Згідно з однією легендою, у 269 році римський імператор Клавдій II хотів завоювати світ, але йому постійно бракувало воїнів. Одного разу він вирішив, що чоловіки відмовляються боротися за нього через свої сім'ї. Тому Клавдій заборонив чоловікам і жінкам одружуватися з любові. Але простий священик Валентин був не згоден з таким наказом правителя і таємно вінчав закохані пари. Клавдій дізнався про це і Валентина посадили до в'язниці, засудивши до страти. Поки святий перебував у в'язниці і очікував виконання вироку, він познайомився з прекрасною дочкою наглядача — Юлією і закохався в дівчину. Перед смертю написав коханій освідчення в коханні — валентинку, де розповів про свої почуття, і підписав її "Твій Валентин".

Незважаючи на таємничість походження свята, мільйони людей не пропускають можливість відсвяткувати його разом зі своїми коханими та рідними людьми. Адже День святого Валентина – це не лише свято квітів, листівок та подарунків. Це символічний романтичний день для вияву трішки більшої уваги та любові тим людям, які перебувають поруч з вами.

Чекаємо вас у бібліотеці на Дружби,17!

Любіть та даруйте радість і кохання! І не лише в День святого Валентина!

Немає коментарів:

Дописати коментар