13 лютого 2021

Тиждень історії у Нововолинській школі №2: Згадаймо тих, хто у Сотні, у Бога

Від часу кривавих подій у центрі Києва цими днями минає сім років. За правду, свободу та незалежність України загинули її сини, «Мирні солдати Майдану», наші «Ангели сьогодення», «Небесна сотня». Вони вистояли в найжорстокіші морози і найстрашніші палаючі ночі. Ціною своєї жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Безумовно, жодного з нас ті події не залишили байдужими, вони змінили нас і назавжди переписали сторінки нашої історії. Безстрашний протест українського народу здивував увесь світ. 

У лютому 2014 року під час сутичок протестувальників із силовиками в центрі Києва від куль снайперів загинуло понад сто осіб. Під час прощання з ними лунала жалобна пісня «Пливе кача…», яка стала неофіційним гімном «Небесної Сотні».

Вшанували Героїв Небесної Сотні учні 11 класу ЗОШ №2 (вчитель Ігор Софронюк) під час хронометру пам’яті «Небесна сотня. Нові герої» 

Бібліотекар Нововолинської центральної міської бібліотеки Інна Кронберг розповіла про Революцію Гідності, події 18-20 лютого 2014 рокустаршокласники переглянули відео матеріали з історії Майдану, ознайомилися з книжковою викладкою «За долю України стояв Майдан». 

Під час заходу в залі панувала тиша. В тій тиші відчувалися біль, смуток і скорбота. Тиша і стала символічною хвилиною мовчання за подвиг Героїв Небесної сотні.
20 лютого вшануймо пам’ять тих Героїв, які стали символом жертовності, героїзму, патріотизму, джерелом натхнення для наших героїчних воїнів, які гідно продовжують справу Героїв Небесної Сотні, захищають наше з вами право на вільне життя.

Немає коментарів:

Дописати коментар