13 лютого 2021

Тиждень історії у Нововолинській школі №2: Їх подвиг пам’ятатимемо завжди

20 лютого в Україні  відзначатимуть День героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні у 7-А класі ЗОШ№2 (вчитель Алла Дацюк) пройшов урок гідності «Своїх синів пам’ятає Україна» присвячений події, що сколихнула весь світ та не залишила  байдужою жодну людину. 

Антоніна Костилева, бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки, пригадала школярам про  події, що вже увійшли в нашу історію.  Учні переглянули  документальну відео хроніку, згадали волинян – Героїв Небесної Сотні, серед яких був наш нововолинець Сергій Байдовський. 

Веретинська Вікторія, Мельничук Катерина, Лечицький Ілля, Довгун Дарина, Костюк Ілля читали вірші, присвячені трагічним подіям  на Майдані.

Діти мали можливість ознайомитись з книгами на викладці літератури «Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі».
Немає коментарів:

Дописати коментар