13 лютого 2021

Тиждень історії у Нововолинській школі №2: історичне занурення у чужу війну

 

ВІЙНА 
Це слово увібрало в себе все найстрашніше для людини
кров, біль, жорстокість, страждання, смерть… 

Афганістан… У нашій свідомості прописалося це слово не як географічна назва далекої мусульманської країни, а як синонім лиха, справжнього людського пекла. Посивіли до строку юні наречені і молоді дружини, чекання вибілило скроні батьків і коси матерів. І, здається, навіки крейдяний пил і пісок осіли в молодих чубах воїнів-інтернаціоналістів.

      Напередодні 32-ї річниці з дня виведення військ з Афганістану учні 10 класу ЗОШ №2 здійснили історичне занурення «Війна відгриміла та пам'ять жива».

      Під час заходу бібліотекар Нововолинської центральної міської бібліотеки Інна Кронберг розповіла учням про страшні реалії тієї війни, ознайомила з викладкою літератури «Крізь пекло Афганської війни», а також усі вшанували хвилиною мовчання тих, хто сьогодні дивиться на нас із високих небес.


Міський голова зустрівся із ветеранами бойових дій на території інших держав : напередодні 32-ї річниці з дня виведення військ з Афганістану міський голова Борис Карпус зустрівся із ветеранами бойових дій на території інших держав

Немає коментарів:

Дописати коментар