08 квітня 2019

Нововолинська бібліотека на Дружби,17 запрошує на зустріч з письменницею Ніною Фіалко!

Ніна Іванівна Фіалко — тернопільська письменниця, член Національної Спілки письменників України. За фахом – технік-технолог. Обраній професії присвятила 36 років життя. Літературною діяльністю почала займатися після виходу на заслужений відпочинок. З 2008 по 2018 рік вийшло друком 16 книг.
«Небезпечна межа» роман про долю молодих людей, які наполегливо і не завжди вдало шукають місце під сонцем. Трагедія, що спіткала одну з героїнь роману, змушує читача задуматися над таким явищем, як заробітчанство.
 Карколомний сюжет, несподівані та заплутані життєві ситуації головної героїні (вчительки Галини Павлівни Ковальчук) — саме це вирізняє роман «Зламані жоржини» з-поміж інших жіночих романів.
Кохання, дружба і нелегкі колізії долі привертають увагу до роману  «Родинні гріхи».
Ризиковані сюжетні повороти долі героїні твору молодої дівчини Катерини Приходько приведуть її до неочікуваного фіналу у романі «Повертайтесь, журавлі, додому».
«Дві обручки» роман про схрещення поглядів двох поколінь на події, які відбувалися на теренах західних областей України у сорокових роках минулого століття.
У романі «Кохання з першого погляду» змальовано життя сучасної молоді, яка, будучи невдоволеною своїм становищем на рідній землі, шукає щастя за кордоном. Зі сторінок твору читач отримає ще одне підтвердження, що кохання і зрада — дві сторони однієї медалі.
«Примарне щастя» збірка оповідань, новел на містичні й заробітчанські, трагічні й соціально-побутові теми.
У романі «Ріка життя» автор розповідає про життя двох подруг, долі котрих сплелись у любовному трикутнику.
«Роксолана, декан і жлоби» оптимістична повість у песимістичних діалогах (у співавторстві із Богданом Мельничуком).
У збірці «Гніздо для зозулі» автор знайомить читачів зі своїми оповіданнями соціальної тематики і двома повістями, в яких порушує актуальні питання сьогодення.
Повісті «Веселі канікули» — перша книга романістки, присвячена дітям.
Соціально-психологічний роман «Хочу в Тарасюківку»— іще один ракурс осмислення сьогодення. 
«Косенівка» літературно-історичний альманах про рідне село на Черкащині.
Центральною темою книги «Коли брати стають ворогами» є неоголошена війна та агресія Росії на Сході України.
            Роман «Обірвана струна» – ідеальний курс-зріз новітньої історії на життєвому прикладі простих українців – тих, хто творив, творить і творитиме нашу історію; патріотичний твір, який допомагає краще усвідомити цінність людського життя і зрозуміти своє основне призначення на Землі.
В основі твору «Наречена для бразильця» — правдива історія, яка спонукає до глибоких роздумів й нікого не лишить байдужими: складні долі кількох поколінь однієї родини, заробітчанство, кохання…
.           «Холодний вітер перемін». Йти або з ним, або проти нього. Кожен вирішив сам. Цей роман шістнадцята книга авторки про Тернопільський бавовняний комбінат у розквіті продуктивності, тогочасні радості та проблеми. Головними героїнями роману є три сестри з трьома різними долями. Події, описані в творі, динамічні, повні переживань та захоплень. 22 лютого 2019 року автор отримала за книгу Міжнародну літературну премію імені Уласа Самчука.
Запрошуємо на зустріч з популярною письменницею Ніною Фіалко, аби почути з перших вуст про те, як зароджувалася та чи інша її книга, задати запитання, придбати книги, отримати автограф та зробити фото на пам’ять.

Немає коментарів:

Дописати коментар