11 квітня 2019

Сучасну українську драму про Ромео і Джульєту переглянули у Нововолинську

9 квітня у Нововолинській бібліотеці на Дружби,17 відбувся кінопоказ фільму «КОЛИ ПАДАЮТЬ ДЕРЕВА» у рамках Фестивалю «Нове українське кіно», який проводиться компанією Артхаус Трафік за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Глядачі переглянули історію простої людини, що живе у обмеженому, подвійному світі, та мріє знайти щастя.
Директор ЦБС Світлана Кухарук розповіла про фестиваль та про шлях повнометражного дебюту Марисі Нікітюк до великого екрану: перемога на пітчингу Одеського міжнародного кінофестивалю в 2014, тріумф на церемонії ScripTeastAward, яка проводилась під час Каннського міжнародного кінофестивалю в 2016, приз імені Кшиштофа Кесльовського та грошова винагорода розміром 10 тисяч євро на подальше виробництво, копродукція з Польщею та Македонією, світова прем’єра на Берлінале.
Фільм «Коли падають дерева» намагається охопити кілька сюжетних ліній — заборонене кохання юної дівчини Лариси, виховання волелюбної Вітки, бандитські пригоди Шрама і навіть мотив побутового расизму у вигляді протистояння місцевих селян та ромів.
«Коли падають дерева» — історія сучасних українських «Ромео та Джульєтти». Фільм відвертий, з елементами еротики, наповнений живими емоціями персонажів.
Запрошуємо 16 квітня о 16:00 на перегляд фільму 
про пригоди баби Прісі (Ірма Вітовська), 
яка з з родиною живе у Чорнобильській зоні відчуження

Немає коментарів:

Дописати коментар