17 квітня 2019

Нововолинські діти побували у казковому віртуальному турне

Кожна людина вперше відкриває для себе книгу в дитинстві. Майже всі промовляли: «Мамо, почитай мені!». І мами читали, а ви зачаровано слухали, поринаючи у захоплюючий світ казкових героїв, бо найкращі в світі книги – це казки! Вони вчать вас бути добрими, чуйними, справедливими, мудрими.
Ось і сьогодні 17 квітня у Нововолинській центральній міській бібліотеці ми поринули в чарівний світ казки, а пригадати дивовижні пригоди казкових героїв допомогло віртуальне турне «Герої країни казок», на яке завітали учні 3-А класу ЗОШ №2. Бібліотекарі Іванна Кравчук та Ірина Чмух разом з учнями «мандрували» деякими європейськими державами.

Побували в Франції, пригадали казки Шарля Перро, а також в гості до нас завітала Червона шапочка, яка приготувала для учнів загадкові завдання. Відвідали Фінляндію та познайомилися з Туве Янссон та книгами з серії «Країна Мумі-тролів». Гостювали в Данії, згадуючи казки Ганса Крістіана Андерсена. Візитували до Англії, щоб познайомитися з Аланом Александром Мілном. На зустріч з дітьми завітали герої його найпопулярнішого твору «Вінні Пух і всі-всі-всі», які провели цікаві ігри з учнями. Мандрівка Англією продовжилася та ми познайомилися з Мауглі, головним героєм «Книги Джунглів» Джозефа Редьярда Кіплінга. Неможливо не згадати про Швецію, адже її яскравим представником є дитяча письменниця Астрід Ліндгрен та усім відомий твір «Пеппі довгапанчоха».
Учні дізналися про казки, які ще не читали, та весело провели час!Немає коментарів:

Дописати коментар