13 квітня 2019

Дитяча письменниця Оксана Кротюк зустрілася з педагогами та бібліотекарями Нововолинська

11 квітня у Нововолинській центральній міській бібліотеці відбулася творча зустріч з дитячою письменницею, журналісткою, літературним редактором Оксаною Кротюк.
Педагоги та бібліотекарі міста познайомилися з творчим доробком Оксани Петрівни. Серед них — вірші "Неслухняне левеня", "Чап-чалапу, гусоньки" та "Веселі єноти", віршована казка "Найкраща земля" та "Чорне море й синій кит", книжка-розкладанка про звірів з повчальними віршиками для маленьких діточок "В зоопарку", книги з серії "Цікаве читання з малюнками".
     Кумедні ілюстрації й дотепні віршики з "Абетки" перетворять навчання на чудову гру, допоможуть діткам швидко запам'ятати алфавіт, призвичаять до книг і заохотять до самостійного читання.
Навіщо жирафа вбрала гарну сукню і дев’ять разочків намиста, чому в леопарда усе в цятку, чому океан називається Тихий – на всі ці запитання малята знайдуть відповідь, прочитавши віршики зі збірки "От би мені коника!"
КИТ І КИТИХА
В кита запитала тихенько китиха:
– Чому океан називається Тихий?
– Тому океан називається Тихий,
Що ти в мене тиха, кохана китихо. –
Погодилась лагідна, тиха китиха:
– І ти в мене тихий, і я в тебе тиха.
Художник Богдан Поліщук ось таким побачив жука у вірші "Якби ж я знав!"


Прочитавши книжку "Прилетіла пташечка", дитина знатиме весняні народні свята, ігри й забави та навчиться робити чимало мистецьких речей.
В розділі “Великдень”, крім відомостей про саме свято, його витоки і традиції, розповідається про те, як самому виготовити писанки і про символи, що зображуються на них, додаються розмальовки.


Як доглядати домашніх улюбленців, як гарно поводитися і чому важливо читати підкаже читайликам книжка "Песик Чапа".


"Михлик їде на море" та "Рукавичка для носа"
оповідання про правила поведінки в усі пори року.
Дуже змістовна, цікава книжка “Купці, купці, гусочко!: забавлянки, масажики, ігри” допоможе татам і матусям у повсякденному спілкуванні з дітьми.

Автор продемонструвала театр на долоньці "Танцювали мишенята
(іде котик...).
Пані Оксана подарувала примірники журналу “Малятко”, в якому працює літературним редактором.
Приємна зустріч з однокурсницею (цьогоріч минає 30 років після закінчення Луцького педагогічного училища)Дякуємо за зустріч письменнику, літературознавцю. видавцю Миколі Мартинюку (ПВД "Твердиня") та поетесі, Заслуженому вчителю України Ніні Горик. До речі, бібліотекарі уже розпочали підготовку до презентація книги для дошкільнят Ніни Петрівни "Казочки і колисанки для Максимка та Оксанки", яку автор присвятила пам’яті сестри Олени Форманюк, що працювала вихователем в одному з дитячих садочків Нововолинська.
Найменші читачі люблять вірші, казки та розповіді, короткі й зрозумілі, та щоб неодмінно були в них якісь відкриття. Саме так пише українська дитяча письменниця Оксана Кротюк, чиї твори включено до програми з літературного читання для початкової школи. Це не тільки розвага, а ще й засіб вивчити нові слова, потренувати вимову складних звуків, зробити пальчикову руханку!

Немає коментарів:

Дописати коментар