02 квітня 2019

Про документальне кіно як інструмент медіапросвіти з прав людини говорили у Києві на конференції

27 і 28 березня у Києві відбулася ІV Всеукраїнська конференція «Документальне кіно як інструмент медіапросвіти з прав людини» та ХVІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, на якому побувала і я – бібліотекар Нововолинської центральної міської бібліотеки Ірина Губерук. Захід вирізнявся масштабністю, оскільки в ньому взяли участь понад 150 учасників, які горять ідеями та бажають, щоб про їхні кіноклуби завтра знали усі.
Перелік питань і проблем, які обговорювались під час конференцій є дуже актуальним і цікавим. Особливо хочу відзначити високий професійний рівень лекторів, експертів, різноманітну програму і чітку організацію роботи заходу, який проходив у приємній атмосфері. Під час конференції отримала багато цікавої інформації про кібербулінг та кібергрумінг, про медіаграмотність, ознайомилася із досвідом роботи інших кіноклубів. Також була презентація 5-ої колекції документальних фільмів, що допомогло сформулювати перспективи подальшої роботи. Цікавою була лекція Геннадія Кофмана про кіноклуби Docudays UA в українському кіноландшафті. Обговорити труднощі, які виникають при роботі, можна було під час сесії «запитання-відповіді» з організаторами заходу.
Особливо хочу відзначити надану нам можливість побувати на показах фільмів кінофестивалю. Я з великим задоволенням переглянула кінострічки «Прогулянка по воді» (режисер Андрей Паунов), «Прикордонний мур» (режисер Ніколаус Ґейргальтер) та «Колір фасаду – синій» (режисер Олексій Радинський).
Ця конференція – це обмін досвідом і водночас прекрасний відпочинок, підвищення професійного рівня, нові знання та знайомства.
Дуже вдячна організаторам за запрошення на конференцію та бажаю творчих успіхів і натхнення.
 



Немає коментарів:

Дописати коментар