03 травня 2021

Про професію судового експерта в рамках школи правових знань «Право і Я» йшлося у Нововолинському ліцеї №1

З голлівудських фільмів ми пам’ятаємо чимало ефектних моментів, де експерти-криміналісти, ледь не на клітинному рівні, досліджують місце злочину, але це тільки маленька частина роботи, яку виконує експертна служба.

Професійне свято «День судового експерта» було започатковане у 2009 році «ураховуючи значення судово-експертної діяльності у забезпеченні правосуддя, захисту прав і свобод людини та громадянина та на підтримку ініціативи громадськості».

29 квітня в рамках школи правових знань «Право і Я», яка діє при Нововолинській центральній міській бібліотеці, бібліотекар Інна Кронберг провела з учнями 9-А класу ліцея №1 правовий  лікбез  «Судовий експерт: незалежність в професії». На захід був запрошений начальник Нововолинського відділення судово-медичної експертизи  Валерій Аркадійович Супоровський.Під час заходу, Валерій Аркадійович розповів про аспекти своєї професії, а також відповів на запитання учнів. Захід пройшов невимушено і цікаво.

Щира вдячність судмедексперту Валерію Аркадійовичу Супоровському, а також  вчителю Світлані Зіновіївні Ковтун, за співпрацю.

Немає коментарів:

Дописати коментар