18 травня 2021

5-класники ліцею №4 відкривали свою Читалію у Нововолинській бібліотеці на Дружби, 17

У читанні книг є неоціненна користь, про яку ми часто забуваємо. Вони не тільки служать містком до нових світів, які насичені пригодами і чудесами, а й беруть активну участь у розвитку, вихованні, навчанні. Сьогодні в Україні видається велика кількість дитячих книжок, з’являються нові автори. Старі добрі казки, нові історії про улюблених героїв, яскраві перевидання дитячої класики з сучасними ілюстраціями – безліч українських дитячих книг тільки й чекає свого часу, щоб порадувати вас. 

Як вибрати цікаве чтиво захоплююче та/або смішне? Саме про це йшла мова на лабораторії читацького потягу «Відкрий свою Читалію», яка пройшла 16 квітня в рамках декади дитячого та юнацького читання у Нововолинській центральній  міській бібліотеці.

Бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Антоніна Костилева ознайомила учнів 5-А класу ліцею №4 імені Т. Шевченка з цікавими книгами з фонду відділу.

Гість заходу, колишній читач, а нині учень 11 класу ліцею № 2, Юра Нінічук розповів про свого улюбленого письменника Макса Кідрука, книги якого він майже всі перечитав, про свою мрію та проекти, які втілює в життя. Він наголосив, що читати треба завжди, адже читання допомагає в усьому.
Школярі мали змогу підібрати книгу для читання.

Немає коментарів:

Дописати коментар