20 травня 2021

У Нововолинській центральній бібліотеці відбулася зустріч «Кому чаю?»

Традиційним чудовим напоєм у всі часи можна назвати тільки чай, тим більше, що його люблять абсолютно всі. Він бадьорить вранці, заспокоює ввечері, взимку зігріває, а в жарку погоду втамовує спрагу. Він підходить  до будь-якої ситуації: для краси, бадьорості, гарного настрою, а чаювання – це чудовий привід зустрітися, поспілкуватися і просто гарно провести час.

    Напередодні Міжнародного дня чаю, 16 травня,  в рамках проекту «Бібліотека вихідного дня: Читаємо. Пізнаємо. Відпочиваємо.»  відбулася зустріч з друзями «Кому чаю?».

    Бібліотекар  відділу обслугвування дошкільників та учнів 1-9 класів Нововолинської центральної міської бібліотеки Оксана Калістратова розповіла  про  історію виникнення свята, традиції чаювання у різних країнах, про те який шлях проходить чай від плантації до столу. Діти дізналися багато корисних і  цікавих фактів  про чай та нюанси чайного етикету.  Весело та цікаво пройшла гра «Відгадай, який чай?» та конкурс «Хто більше знає назв чаю?». Найактивнішими були Дзюбенко Матвій та Гаврисюк Софія.

    Учасники заходу смакували запашні чаї з випічкою, спілкувалися, обмінювалися враженнями і просто чудово провели час.
Немає коментарів:

Дописати коментар