11 травня 2021

Літературним ранком «Не зникне книга – мудрості перлина» розпочалася декада дитячого та юнацького читання у Нововолинську

Сьогодні важко уявити наше життя без книг. Як її тільки не називали: і джерелом мудрості, і цілителькою душі, сонячним сяйвом і рікою, що живить Всесвіт. Любов до книги починається з дитинства і продовжується все життя. Гарну книжку часто читаємо багато разів і кожен раз знаходимо в ній щось нове, цікаве, вражаюче. Книги ніколи не старіють. Вони – наші найперші порадники, друзі. 
 На літературний ранок «Не зникне книга – мудрості перлина» завітали учні 4-Б класу ліцею №2 (вчитель Яйчук Тетяна Василівна). Цим заходом розпочалася Декада дитячого та юнацького читання у Нововолинську. Бібліотекарі відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів центральної міської бібліотеки Оксана Калістратова та Антоніна Костилева розповіли дітям про важливість книги та читання у житті людини, учні переглянули відеоролики та прослухали пісні про книги та бібліотеку. Продовжилося свято театралізованою виставою з улюбленими літературними героями. Весело та гамірно було під час казкової вікторини, а ще діти читали вірші та пригадали прислів’я та приказки про книгу. З цікавістю учні переглянули літературу з виставки «Острів книголюбів».

Немає коментарів:

Дописати коментар