21 травня 2021

Учні Нововолинського ліцею №4 побували «на життєвих перехрестях» українських письменників

18 травня в рамках декади дитячого та юнацького читання учні 10 класу Нововолинського ліцею №4 імені Т.Г. Шевченка розглянули палітру творчості «На життєвих перехрестях: Сергій Пантюк, Вячеслав Васильченко».

Рано чи пізно різні земні шляхи сходяться на перехресті. Отак і на долю наших ювілярів, які святкують свій 55 рік народження, випадає щастя та біда, радість і журба. Саме про ці життєві виклики розповіла бібліотекар Нововолинської центральної міської бібліотеки Вікторія Залужна.

Запрошуємо до нашої книгозбірні на спілкування з Богданом Лисицею - головним героєм детективів В’ячеслава Васильченка. Він є колоритним та ефектним персонажем, який у вмінні влипати в неприємності та розслідувати таємничі змови нічим не поступається Робертові Ленгдону Дена Брауна.


 А також ознайомитися зі збіркою  «Про100 вірші» – книгою про цінності та їх градацію в системі життєвих координат Сергія Пантюка. Це книга про Україну, Поезію, Кохання − і про покликання бути Поетом. Поетом, що експериментує і з Життям, і зі Словом. Замислитись над його романами «Війна і ми» та «Сім днів і вузол смерті».

Усі ці книги є у фонді Нововолинської міської бібліотеки на Дружби, 17.

То ж читайте та досягайте! Любіть свою мову, пишайтесь, що ви – українці!

Немає коментарів:

Дописати коментар